loading...
19 października , im.: Michaliny, Michała, Piotra
Wtorek XXVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues'a oraz Towarzyszy, św. Pawła od Krzyża

Galeria

Żywy Różaniec

Kołko rozancowe przy parafii Sw. Piotra i Pawla zostalo zalozone w 2003 roku dzieki staraniom Pan Zoffi Kaszewicz i Wandy Zawadzkiej. Poczatkowo byla to jedna roza ktora wymieniala sie tajemnicami raz w miesiacu w Kosciele.  Z uplywem czasu wiecej osob wyrazilo chec do zapisania sie do Zywego Rozanca i codziennego uczestwnictwa we wspolnej modlitwie.  Obecnie przy parafii mamy trzy polskojezyczne bukiety roz, sa to Faustynki (Roza I), Bernadetki (Roza IIII) i Roza Sw. Jozefa (Roza IV).

 

Aby ulatwic wymiany oraz zachowac ciaglosc w odmawianiu danej tajemnicy usprawniono proces poprzez wprowadzenie kwartalnych wymian wykozystujac arkusze kalkulacyjne Excel.  Rozpoczeto rowniez wydawanie comiesiecznej gazetki ktora tematycznie zwiazana jest z intencja modlitewna na dany miesiac. Gazetka wydawana jest juz ponad 11 lat.

 

Dzieki pomocy Ksiedza Proboszcza odprawiane sa rowniez Msze Swiete Maryjne w Pierwsza Sobote Miesiaca oraz w Swieta Maryjne.

 

Dziekujemy naszej Matulce za opieke nad naszym Kolem Rozancowym.

Członkowie

Bednarczyk  Jerzy IV
Bednarczyk  Zbigniew IV
Bednarski  Lucyna III
Biela  Bozena III
Burnatowska Lodzia IV
De Kruyf Kasia I
Fortuniak Barbara I
Gieske Lidia III
Glina  Halina I
Glon  Bogumila III
Gorski Bogdan I
Hansen Janina I
Hoczek  Barbara III
Irga  Dorota I
Irga  Jacek IV
Jedraszczyk  Renata III
Kaszewicz  Barbara I
Kaszewicz  Zbigniew IV
Korchmal Zbigniew IV
Kuczma  Krystyna I
Kutrzeba  Grzegorz III
Lacka  Danuta III
Matczak  Emilia I
Matczak  Gustaw IV
Muciek Marek IV
Oleksy  Maria III
Pawlowska  Malgorzata I
Pawlowska  Maria IV
Pawlowski  Krzysztof IV
Piechura  Marta III
Serechan  Leon IV
Serechan  Malgorzata III
Smyczynska  Sabina I
Sobolewska  Barbara I
Stuglik  Bozena I
Szaniewska Bozena III
Szaniewski  Andrzej IV
Szczepanska  Monika III
Szczepanska  Barbara I
Szczepanski  Michal IV
Szczepanski  Wieslaw IV
Szubzda  Stanislaw IV
Szymanowicz Ewa I
Tarasiewicz  Maria III
Vronsky Marek IV
Vronsky  Urszula III
Wachowski Jozef IV
Wolowska  Barbara III
Zajdel Karol IV
Zajdel - Benedykt Anna I
Zarebska Lodzia I
Zawadzka  Wanda I
Zawadzki,  Bogdan IV
Ziniewicz Maciej IV
Zurakowska  Janina III