loading...
16 maja , im.: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty
VI Niedziela okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Andrzeja Boboli

Galeria

Video / Audio


 • Uroczystość I Komunii św.

  Niedziela, 16 maja, 2021 godz. 11:00

  ponad tydzień temu, 2021-05-04 495
 • Nabożeństwa majowe

  Rozpoczął się miesiąc maj –    miesiąc bogaty w różne uroczystości narodowe  i kościelne,                a szczególnie bogaty w obecność Matki Bożej w naszych  modlitwach.                                    Nabożeństwa majowe będą odprawiane przed Mszą  św. niedzielną o godz. 10:40 oraz w środy i piątki o godz. 19:30.    Serdecznie zapraszamy.                        

  ponad tydzień temu, 2021-05-04 527
 • Festiwal

  11 sierpnia 2020r. 393
 • Dzień Matki

  W niedzielnej  modlitwie szczególnie będziemy pamiętać o naszych matkach z okazji ich święta. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują Wasze serca. 

   W intencji żywych i zmarłych matek odprawiamy Nowenne Mszy św. Imiona swych matek można wpisać na specjalnych kopertkach wyłożonych w ławkach. Niech nasza modlitwa, ofiarowanie Mszy św.   i wdzięczna pamięć,         będą wyrazem wdzięczności za ich matczyną miłość i poświęcenie.                                                                                                                                                                 

   

  ponad tydzień temu, 2021-05-04 264
 • Annual Catholic Appeal

  Pragniemy zwrócić się do   wszystkich Parafian z apelem o poparcie i uczestnictwo w                         dorocznej zbiórce funduszy na cele charytatywne w Archidiecezji.  dzięki ofiarności  katolików ,                 Archidiecezja Seattle wspomaga wykształcenie  seminarzystów  oraz liczne  katolickie instytucje i dzieła miłosierdzia, które przychodzą z pomocą ciężko chorym,                             bezdomnym, głodnym, dzieciom nienarodzonym i porzuconym.        Stosownie do liczby parafian                        i naszego budżetu w roku                          bieżącym, Arcybiskup spodziewa się, że zbierzemy $7,900. Jest to możliwe przy odpowiedzialnym i świadomym zaangażowaniu się wszystkich parafian. Serdecznie prosimy o pomoc. Każda ofiara dana z serca jest wielką.          

  ponad tydzień temu, 2021-05-04 264
 • św. Faustyna

  Sw. Jan Paweł II o Bozym miłosierdziu:

  Od samego początku mojej posługi Piotrowej w Rzymie uważałem, że głoszenie tego orędzia [o Bożym miłosierdziu] to moje szczególne zadanie. Wyznaczyła  mi  je Opatrzność  w  dzisiejszej sytuacji  człowieka,  Kościoła i świata. Rzec by można, że to właśnie ta sytuacja wyznaczyła mi to orędzie jako moje zadanie przed Bogiem.

   

  22 marca 566
 • Jesus Christ you are my life

  19 stycznia 194
 • "Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków

  19 stycznia 179
 • „Karol Wojtyła – nasz Papież” 100-lecie urodzin Jana Pawła II - biografia filmowa

  19 stycznia 184