loading...
16 maja , im.: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty
VI Niedziela okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Andrzeja Boboli

Galeria

Aktualności


 • Podziękowanie za majówkę

  Serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji naszej majówki.  Dziękujemy za wspólne  świętowanie.

   

  ponad tydzień temu, 2021-05-04 316 2
 • Najnowszy biuletyn

  To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem. 

  5 dni temu, 2021-05-10 555 4
 • Droga Krzyzowa z udziałem młodzieży

  Rewolucja pięknych ludzi” z takim hasłem  szliśmy   Ekstremalną Drogą Krzyżową. Sama inicjatywa jest  wędrowaniem wyznaczoną  trasą połączonym z rozważaniem ostatnich chwil ziemskiego życia  Pana Jezusa. 

  30 marca 493 1 5
 • Dzień Matki

  W niedzielnej  modlitwie szczególnie będziemy pamiętać o naszych matkach z okazji ich święta. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują Wasze serca. 

   W intencji żywych i zmarłych matek odprawiamy Nowenne Mszy św. Imiona swych matek można wpisać na specjalnych kopertkach wyłożonych w ławkach. Niech nasza modlitwa, ofiarowanie Mszy św.   i wdzięczna pamięć,         będą wyrazem wdzięczności za ich matczyną miłość i poświęcenie.                                                                                                                                                                 

   

  ponad tydzień temu, 2021-05-04 264
 • Uroczystość I Komunii św.

  Niedziela, 16 maja, 2021 godz. 11:00

  ponad tydzień temu, 2021-05-04 495
 • Nabożeństwa majowe

  Rozpoczął się miesiąc maj –    miesiąc bogaty w różne uroczystości narodowe  i kościelne,                a szczególnie bogaty w obecność Matki Bożej w naszych  modlitwach.                                    Nabożeństwa majowe będą odprawiane przed Mszą  św. niedzielną o godz. 10:40 oraz w środy i piątki o godz. 19:30.    Serdecznie zapraszamy.                        

  ponad tydzień temu, 2021-05-04 527
 • Annual Catholic Appeal

  Pragniemy zwrócić się do   wszystkich Parafian z apelem o poparcie i uczestnictwo w                         dorocznej zbiórce funduszy na cele charytatywne w Archidiecezji.  dzięki ofiarności  katolików ,                 Archidiecezja Seattle wspomaga wykształcenie  seminarzystów  oraz liczne  katolickie instytucje i dzieła miłosierdzia, które przychodzą z pomocą ciężko chorym,                             bezdomnym, głodnym, dzieciom nienarodzonym i porzuconym.        Stosownie do liczby parafian                        i naszego budżetu w roku                          bieżącym, Arcybiskup spodziewa się, że zbierzemy $7,900. Jest to możliwe przy odpowiedzialnym i świadomym zaangażowaniu się wszystkich parafian. Serdecznie prosimy o pomoc. Każda ofiara dana z serca jest wielką.          

  ponad tydzień temu, 2021-05-04 264
 • Nowenna do Bożego Miłosierdzia

  (Dz. 57) "...Nowenna do Miłosierdzia Bożego, którą mi kazał Jezus napisać i odprawiać przed świętem Miłosierdzia. Rozpoczyna się w Wielki Piątek.   Odmawia się wraz z koronką.

   

  22 marca 232 2
 • św. Faustyna

  Sw. Jan Paweł II o Bozym miłosierdziu:

  Od samego początku mojej posługi Piotrowej w Rzymie uważałem, że głoszenie tego orędzia [o Bożym miłosierdziu] to moje szczególne zadanie. Wyznaczyła  mi  je Opatrzność  w  dzisiejszej sytuacji  człowieka,  Kościoła i świata. Rzec by można, że to właśnie ta sytuacja wyznaczyła mi to orędzie jako moje zadanie przed Bogiem.

   

  22 marca 566