16 maja , im.: Andrzeja, Jędrzeja, Małgorzaty
VI Niedziela okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Andrzeja Boboli

Annual Catholic Appeal

Pragniemy zwrócić się do   wszystkich Parafian z apelem o poparcie i uczestnictwo w                         dorocznej zbiórce funduszy na cele charytatywne w Archidiecezji.  dzięki ofiarności  katolików ,                 Archidiecezja Seattle wspomaga wykształcenie  seminarzystów  oraz liczne  katolickie instytucje i dzieła miłosierdzia, które przychodzą z pomocą ciężko chorym,                             bezdomnym, głodnym, dzieciom nienarodzonym i porzuconym.        Stosownie do liczby parafian                        i naszego budżetu w roku                          bieżącym, Arcybiskup spodziewa się, że zbierzemy $7,900. Jest to możliwe przy odpowiedzialnym i świadomym zaangażowaniu się wszystkich parafian. Serdecznie prosimy o pomoc. Każda ofiara dana z serca jest wielką.