Wersja Angielska  Polish flag

Rozkład Mszy Świetych i Sakramenty

Tacoma Parish Church inside
Sobota/Saturday 13-Jul 6:00 PM Pol + Joanna Sarata 
Niedziela/Sunday 14-Jul 9:00 AM Eng  Victoria Lukosh—for God’s blessing
and health on her 100 birthday
11:00 AM Pol + Grażyna Sobczyk
5:00 PM Eng Rose Young—for God’s blessing
 
Poniedziałek/Monday 15-Jul 8:00 AM Eng For Parishioners
Wtorek/ Tuesday 16-Jul 11:00 AM Eng
Środa/ Wednesday 17-Jul 7:30 PM Pol
Piątek/Friday 19-Jul 7:30 PM Pol
Sobota/Saturday 20-Jul 6:00 PM Pol + Elżbieta Ziniewicz
Niedziela/Sunday 21-Jul 9:00 AM Eng For Parishioners
11:00 AM Pol + Małgorzata Zajdel
5:00 PM Eng
Poniedziałek/Monday 22-Jul 8:00 AM Eng
Wtorek/ Tuesday 23-Jul 11:00 AM Eng
Środa/ Wednesday 24-Jul 7:30 PM Pol + Elżbieta Ziniewicz 
Piątek/Friday 26-Jul 7:30 PM Pol
Sobota/Saturday 27-Jul 6:00 PM Pol + Mieczysław Kuczma 

PAPIESKIE INTENCJE MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Lipiec 2019

Intencja powszechna: Aby politycy, uczeni i ekonomiści pracowali razem na rzecz ochrony mórz i oceanów.

Pamiętajmy w modlitwie o chorych z naszej Parafii.

(Zofia Kaszewicz, Victoria Lukosh, Maria Barański, Adaś Serechan , Victor Becker, Paweł Kotlicki)

Maryjo, Uzdrowienie Chorych, módl się za nami!

Mass Intentions for current year may be requested in the parish office.


S A C R A M E N T Y  Ś W I Ę T E

  • Spowiedź Św.: Pół godziny przed Mszą Św.
  • Chrzest Św.: Należy zgłosić w biurze miesiąc przed chrztem..
  • Ślub: Należy złgosić do biura na sześć miesięcy przed ślubem.
  • Odwiedziny chorych: Na życzenie.
ROZKŁAD MSZY ŚW.
Sobota Msza św
jako niedzielna

6pm (Polska)

Niedziela Msze św.
9am (Angielska)
11am (Polska)
5pm (English)

Tygodniowe Msze św.
Poniedziałek:
8am (Angielska)
Wtorek:
Adoracja Najsw Sakramentu
10:30 11:00am
Msza św
11am (Angielska)
Środa:
7:30pm (Polska)
Piątek:
7:30pm (Polska)

Pierwszy Piątek miesiąca
Adoracja:
9:00-11:00 a.m. &
6:30-7:30 p.m.
Msza św:
11:00am (Angielska)
7:30pm (Polska)

Spowiedź św:
Pol godziny przed kazda msza sw z wyjatkiem poniedzialku i niedzieli o 5:00pm

Pierwsza Niedziela miesiąca:
Msza św 9 a.m. (Latin)
KONTAKTY
Sts. Peter & Paul Roman Catholic Parish

3422 East Portland Ave.
Tacoma WA. 98404
Telefon: (253)507-5861
Fax: (253)507-5863
Web. info and Email : Email Link
www.parafiatacoma.com
Ks. Eugeniusz Bolda,
(Society of Christ) Pastor
Parish Council:

Ewa Anucińska
Monika Anucińska
Jerzy Bilski
Kevin Cools
Zbigniew Kaszewicz
Paweł Kotlicki
Bożena Stuglik
Leokadia Zarębska
Bogdan Zawadzki