Wersja Angielska  Polish flag

Rozkład Mszy Świetych i Sakramenty

Tacoma Parish Church inside

SOBOTA II-3
6:00pmPol + Jolanta Bolda

NIEDZIELA II-4
9:00amEng For Parishioners
11:00amPol ++ Teresa Pietraszak i Lesław
5:00pm Eng + Jolanta Bolda

PONIEDZIAŁEK—PIĄTEK
 Nie ma Mszy św.)

SOBOTA II-10
6:00pmPol + Jolanta Bolda

NIEDZIELA II-11
9:00amEng For Parishioners
11:00amPol ++ Kazimiera Sowa i zmarli z rodziny Sowa
5:00pm Eng + Jolanta Bolda

PONIEDZIAŁEK II-12
8:00amEng + Jolanta Bolda

WTOREK II–13
11:00amEng + Jolanta Bolda

ŚRODA POPIELCOWA  II-14
11:00amEng + Jolanta Bolda
7:30pmPol O szczęśliwe rozwiązanie dla Jennifer Zawadzkiej

PIĄTEK II-16
11:00amEng + Jolanta Bolda
7:30pmPol ++ Janina Kierpiec i Janina Sinkowska

SOBOTA II-17
6:00pmPol O Boże błogosł. i łaski dla
Doroty i Jacka Irga w 30 rocznicę ślubu

NIEDZIELA II-18
9:00amEng For Parishioners
11:00amPol O Boże błogosł. i łaski dla
Doroty i Jacka Irga w 30 rocznicę ślubu
5:00pm Eng + Jolanta Bolda

Mass Intentions for current year may be requested in the parish office.

S A C R A M E N T Y  Ś W I Ę T E
  • Spowiedź Św.: Pół godziny przed Mszą Św.
  • Chrzest Św.: Należy zgłosić w biurze miesiąc przed chrztem..
  • Ślub: Należy złgosić do biura na sześć miesięcy przed ślubem.
  • Odwiedziny chorych: Na życzenie.
ROZKŁAD MSZY ŚW.
Sobota Msze św.
6pm (Polska)

Niedziela Msze św.
9am (Angielska)
11am (Polska)
5pm (Latin)

Tygodniowe Msze św.

Poniedziałek:

8am (Angielska)
Wtorek:

Adoration 10am
Msza św
11am (Angielska)
Środa:

7:30pm (Polska)
Piątek:

7:30pm (Polska)

Pierwszy Piątek miesiąca
Adoracja:
9—11 a.m. &
3—7:30 p.m.
Msza św:
6pm (Angielska)
7:30pm (Polska)

Spowiedź św:

10-11 a.m., 5-6 p.m.
& przed polska msza
6 p.m. (Angielska) &
7:30 p.m. (Polska)

Pierwsza Niedziela miesiąca:
Msza św 9 a.m. (Latin)
KONTAKTY
Sts. Peter & Paul Roman Catholic Parish

3422 East Portland Ave.
Tacoma WA. 98404
Telefon: (253)507-5861
Fax: (253)507-5863
Web. info and Email : Email Link
www.parafiatacoma.com
Ks. Eugeniusz Bolda,
(Society of Christ) Pastor
Parish Council:

Ewa Anucińska
Monika Anucińska
Jerzy Bilski
Kevin Cools
Zbigniew Kaszewicz
Paweł Kotlicki
Bożena Stuglik
Leokadia Zarębska
Bogdan Zawadzki