Wersja Angielska  Polish flag

Nasza Wspólnota

WITAMY

wszystkich przybyłych do naszego kościoła i do naszej wspólnoty parafialnej! Parafia pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła Apostołów w Tacoma, to miejsce, gdzie spotykają się wspólnoty językowe tak polskie jak i amerykańskie.

Nowoprzybyłym parafianom przypominamy o konieczności zarejestrowania się do parafii, abyśmy jako wspólnota mogli mieć orientację kto należy do naszej Rodziny Parafialnej. Karty zapisu znajdują się przy wejściu do kościoła. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Church corner

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

w tym roku poprowadzi dla nas Ks. Dr. Sławomir Tykarski, wykładowca wydziału teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Rekolekcje będą trwały od piątku 23 marca do niedzieli 25 włącznie.

Więcej informacji zostanie podane w późnieszym terminie. Pamiętajmy w modlitwie o naszym rekolekcjoniście. Zaplanujmy sobie czas, aby nadchodzące 3 dni rekolekcji wykorzystać dla głębszego przygotowania do przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych.

KATECHIZACJA

przypominamy rodzicom dzieci w wieku szkolnym, że nowy rok katechetyczny rozpoczął się już od niedzieli 10 września 2017. Lekcje religii odbywajłą się w niedziele od godziny 10:00 rano do 11:00 przed południem. Jeśli są jeszcze dzieci w wieku szkolnym chętne do uczestnictwa, prosimy o zgłaszanie ich do p. Bożeny Stuglik—tel. 253-431-1761. Również prosimy o dopilnowanie frekwencji, aby nie zwalniać dzieci z katechezy, zwłaszcza w klasach przygotowujących do przyjęcia sakramentów świętych ( Pierwszej Komunii i Bierzmowania).

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE

w naszym kościele odprawiane są w każdą środę po Mszy świętej wieczornej, w miejsce Nowenny do Matki Bożej oraz w piątki również po Mszy św. wieczornej.
W każdą niedzielę października będzie jedna dziesiątka różańca bezpośrednio po Mszy świętej o 11:00.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

ROZKŁAD MSZY ŚW.
Sobota Msza św