Wersja Angielska  Polish flag

Nasza Wspólnota

WITAMY

wszystkich przybyłych do naszego kościoła i do naszej wspólnoty parafialnej! Parafia pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła Apostołów w Tacoma, to miejsce, gdzie spotykają się wspólnoty językowe tak polskie jak i amerykańskie.

Nowoprzybyłym parafianom przypominamy o konieczności zarejestrowania się do parafii, abyśmy jako wspólnota mogli mieć orientację kto należy do naszej Rodziny Parafialnej. Karty zapisu znajdują się przy wejściu do kościoła. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Church corner

I KOMUNIA ŚW

I KOMUNIA ŚW.— w naszej parafii jest zaplanowana na niedzielę 19 maja o godzinie 11:00. Spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych odbedzie się w niedzielę 3 lutego, po Mszy świetej o 11:00.

PIELGRZYMKA DO POLSKI

księża chrystusowcy—Ryszard Philiposki i Gerald Grupczyński z parafii polonijnej w Las Vegas zapraszaja na pielgrzymkę do Ojczyzny w maju bieżącego roku. Szczegóły dotyczące pielgrzymki znajduja się na plakatach przy drzwiach kościoła oraz w folderach wylożonych przy biuletynach.

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE

w naszym kościele odprawiane są w każdą środę po Mszy świętej wieczornej, w miejsce Nowenny do Matki Bożej oraz w piątki również po Mszy św. wieczornej.
W każdą niedzielę października będzie jedna dziesiątka różańca bezpośrednio po Mszy świętej o 11:00.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

ROZKŁAD MSZY ŚW.
Sobota Msza św