Wersja Angielska  Polish flag

Nasza Wspólnota

POŚWIĘCENIE KREDY I KADZIDŁA

Zgodnie z dawnym zwyczajem w czasie dzisiejszych Mszy świętych błogosławimy kredę, aby nią oznaczyć drzwi naszych domów na znak, że przyjęliśmy Wcielonego Syna Bożego.

Symbole K+M+B 2018 oznaczają pierwsze litery imion Mędrców — Kacpra, Melchiora i Baltazara. Istnieje też druga forma oznaczania C+M+B+2018 od pierwszych liter słów Christus Mansionem Benedicat czyli Niech Chrystus błogosławi ten Dom. Błogosławimy również kadzidło, aby jego wonią napełnić nasze mieszkanie na znak, że wszystko pragniemy czynić na chwałę Boga.

Church corner

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE—KOLĘDA

rodziny lub indywidualne osoby, które pragną, aby ich mieszanie lub dom zostały pobłogosławione przez księdza w nowym roku 2018 proszone są o kontakt z ks. Proboszczem celem ustalenia terminu.

KATECHIZACJA

przypominamy rodzicom dzieci w wieku szkolnym, że nowy rok katechetyczny rozpoczął się już od niedzieli 10 września 2017. Lekcje religii odbywajłą się w niedziele od godziny 10:00 rano do 11:00 przed południem. Jeśli są jeszcze dzieci w wieku szkolnym chętne do uczestnictwa, prosimy o zgłaszanie ich do p. Bożeny Stuglik—tel. 253-431-1761. Również prosimy o dopilnowanie frekwencji, aby nie zwalniać dzieci z katechezy, zwłaszcza w klasach przygotowujących do przyjęcia sakramentów świętych ( Pierwszej Komunii i Bierzmowania).

NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE

w naszym kościele odprawiane są w każdą środę po Mszy świętej wieczornej, w miejsce Nowenny do Matki Bożej oraz w piątki również po Mszy św. wieczornej.
W każdą niedzielę października będzie jedna dziesiątka różańca bezpośrednio po Mszy świętej o 11:00.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

ROZKŁAD MSZY ŚW.
Sobota Msze św.